Diriliş Ertuğrul 96.Bölüm 2. Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 96.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü 22 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Diriliş Ertuğrul 96.Bölüm 2. Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/rqji1

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hakim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü. Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?

  Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?

  Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak mı hareket edecekler? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi?

  3 Yorum Var

  1. Anonim

   20 Kasım 2017 - 12:30

   yav artık bıraz daha aksıyon gerekiyor ….. atlar gıderken kalabalık obada konusma yapılırken efekt falan kalabalık göstermek gerek hep aynı 20 kişi

  2. Anonim

   18 Kasım 2017 - 10:38

   bu meydan güçsüzlerin ve kendini bilmezlerin yeri değildir

  3. Selanik

   17 Kasım 2017 - 21:50

   Evet evet Dündar bunu hak ettin kaçıncı çaylakça verdiğin karar bu… Bu çok iyi oldu….

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.